Geri
WhatsApp Image 2021-06-28 at 13.18.48

Melisa UYAR

Öğrenci

Öncelikle Veysel hocama ve her zaman bana yardımcı olan Gamze ablama ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Özellikle konuşma konusundaki çekincelerimi yenmeme destek oldular. Derslerde İngilizce konuşulması ve diğer tüm becerilerin üstünde durulması konuşmamın gelişmesine ve Proficiency sınavını geçmeme çok büyük katkı sağladı.

WhatsApp Image 2021-06-28 at 13.18.33

Tuğçe ÇAVUŞ

BAXTER KLİNİK KOORDİNATÖR

İyi ki tanışmışım dediğim C’MON ENGLISH LANGUAGE SCHOOL’a gönül rahatlığı ile referans olabilirim. 30 yaşındayım ve lise dönemlerimden bu yana yurtdışı da dahil olmak üzere çok fazla dil eğitimine katıldım. En verimli ve en etkili sonucu kesinlikle Orhan hocamdan aldım. Hem iş hayatıma hem de sosyal hayatıma yansıtabildiğim verimli sonuç için tüm ekibe teşekkürü borç bilirim.

WhatsApp Image 2021-06-28 at 13.17.44

Nigar PEKER

BAXTER KLİNİK KOORDİNATÖR

Orhan hocayla birebir ingilizce çalışma fırsatı buldum. Kendisi bana ingilizce konuşabilmem için şeytanın bacağını kırdıran kişidir. Bıkmadan, usanmadan, sabırla İngilizceyi öğretmek için elinden geleni yapar. Sadece ders değil benim için bir terapi niteliği taşıdığını da söyleyebilirim. Çünkü her dersimiz hem verimli hem eğlenceli geçti. Herhalde bu kadar çok kahkaha attığım başka ders olmamıştır. Zevkle ve seve seve derslere katıldım. Tabi birde biricik Gamzemiz var. C’mon English’i onsuz düşünemiyorum. Hep ve her zaman güler yüzlü, samimiyet dolu, yardımsever, problem çözücü bir melek kendisi. Bir ömür boyu işlerinde başarılar diliyorum. Böyle iyi insanların dilerim ki yolları hep açık olsun.

yousef Sea

Yousef Sea

Muhasebeci

It’s one of the best schools in the world. I started studying  here from A1 level and I’m in b1+ now and still continue until to get IELTS course.

mert ekmekçi

Mert Ekmekçi

Öğrenci

Özel bir üniversitede 1 yıl hazırlık okumama rağmen Proficiency sınavını geçemedim. Referans üzerine C’MON ENGLISH ile tanıştım ve 1.5 ayda sınavı geçip bir üst sınıfa geçtim. İyi ki varsınız, iyi ki sizinle tanıştım.

gençkan boztepe

Gençkan Boztepe

Öğrenci

Dil öğrenmek isteyenler için harika bir yer. Kurumun hocaları gerçekten çok kaliteli ve ilgili öğrencileriyle. Memnun kalacağınızdan eminim.

Merhaba Bize Whatsapp ile Ulaşın!